ULUSARAY REZİDANS TEMMUZ 2017 İTİBARİ İLE TAM KAPASİTEYE ULAŞTI

 

Ulubaşlar Holding güvencesi ile Ulubaş Saray İnşaat, Aksaray ilindeki güzide projesi Ulusaray Rezidans  Aksaray 1+1 eşyalı daire Mart 2017 tarihinde hizmete açtı. Merkezi konumu, geniş ve ferah daireleri ile müşteri memnuniyeti politikası projenin kısa süre içerisinde olna talep artışından dolayı ileri tarihli rezervasyon almaya başladı.

Aksaray ilinin hem uygun fiyatlı hem kaliteli hizmetli hem de ferah daireleri, Aksaray iline gelen kısa ve orta süreli ziyaretçilerin özel noktası oldu.Ortalama  70m2 büyüklüğündeki Aksaray 1+1 eşyalı daireler sınıfının en büyük dairelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Ayrıca kahvaltı, daire temizliği, kuru temizleme, araç kiralama gibi özel hizmetlerde Aksaray'ın en özel noktası olma yolunda atılan adımları gösteriyor.

 

"AKSARAY'I EN GÜZEL TARAFINDAN GÖRECEKSİNİZ"

Aksaray'ın en güzel tarafından göreceksiniz sloganı ile yola çıkan Ulubaşlar Holding YK Üyesi Mahmut ULUBAŞ, çarşı merkezde bulunan rezidans binasının teras katının Aksaray'ın en güzel noktası olduğunu ve heryeri gözümüz ile göreceğimizi belirtiyor. 

Ayrıca Aksaray'a ilk defa rezidans konseptini getirdiklerini belirten ULUBAŞ, müşteri kitlesinin özellikle fabrika yöneticileri, mühendisleri, ve beyaz yakalı misafirlerin olduğunu belirtiyor ve gelen kesiminde etkisiyle binanın 24 saat kamera sistemi ile kontrole edildiği ve güvenlik zaafını minimum seviyeye indirmek için ekibin çalıştığını belirtiyor. Böylelikle Ulusaray rezidans'ta amaç en güvenli ve en konforlu yaşamı Aksaray ilinde sunmak olduğuı belirtiliyor.