Kia

ULUKAR OTOMOTİV olarak İstanbul Halkalı'daki yeni plazamızda KIA markasının Ana Bayiliğini yapmakta olup, aynı zamanda da servis ağı ile de otomotiv sektörüne ön ayak olmaktayız.

Donanımlı tam teşekküllü servisimiz, tecrübeli personelimiz, bol yedek parça stoğumuz ve KIA güvencesi ile müşteri memnuniyetini temel prensip olarak edinmiş bir firma olarak bu yolda yatırımlarımızı sürdürmekteyiz. 

ULUBAŞLAR HOLDİNG bünyesinde sektörümüzde yatırımcı kimliğimiz ile öne çıkmış bir şirket olarak tanınmakta ve bu kimliğe sürekli bağlı kalmaya çalışmaktayız. Yatırımların yeni iş alanları ve hizmet anlayışı doğuracağı düşüncesi şirketimizde adeta bir prensip haline gelmiş ve bu düşünce sayesinde de ilerlememiz kaçınılmaz olmuştur.

Şüphesizki KIA bu ilerlemeyi gözden kaçırmamış ve ULUKAR OTOMOTİV'i mevcut hizmet ağına dahil etmiştir. Kısa zamanda ULUKAR OTOMOTİV, KIA ile olan çalışmalarında başarıya ulaşmış ve bu ortak çalışmanın haklı gurunu yaşamıştır. Sektörlerinde ve alanlarında başarılı olan bu iki kurumun bir araya gelmesi ile bu birliktelik başarıdan başarıya koşmaya devam edecektir.

 

İkinci el araçlar ve bayi iletişim bilgilerimiz için tıklayın.