Ulusaray Residence

Aksaray'ın zengin kültürel mirasını yansıtan mimarisiyle, dünya standartlarında bir yaşam tarzı sunan ve Aksaray'ın en özel noktalarından birinde yer alan, Aksaray’ın eşsiz manzarasına sahip Ulusaray Rezidans'ta yaşam başladı.

Ulubaşlar Holding'in yeni projesi olan Ulusaray Residence Aksaray ilinde 1+1 lüks dairede yaşamak isteyenler için tasarlanmış ve 2017 mart ayı itibari ile misafir ağırlamaya başlamıştır. Dairelerimiz Full eşyalı 5 yıldızlı otel konforundadır. 


Aksaray’dan ilham alarak şehre yeni bir sembol kazandıran Ulubaşlar HOLDİNG, Ulusaray Residence ile sizi yepyeni bir yaşam ve yatırım fırsatıyla tanıştırıyor. 30 mobilyalı rezidanstan oluşan Ulusaray Residence, 1’den 3 odaya kadar değişen farklı daire seçenekleri sunuyor.

Residence'ımızın kısaca özellikleri;

Otoparklı

Üniversite Durağına 50metre

Aksaray şehir merkezinde, toplu taşıma güzargahlarına çok yakındır.

Dairelerimiz 1+0 1+1  2+1 olmak üzere çeşitlendirilmiştir ve full eşyalı olarak sunulmaktadır. 

Meydan'a 5dk yürüme mesafesi, EFOR ve ADESE AVM'ye 10 dk yürüme mesafesi

Dairelerimizde; tüm ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilmektedir. Hızlı ve kusursuz müşteri ilişkileri ekibimiz oturanlar için görevdedir.

Rezidansımızda oturan müşterilerimiz genellikle OSB'de çalışan yönetici, mühendis ve firma ortaklarıdır. Bunun yanında devlet memuru olan müşterilerimiz de bulunmaktadır.

http://ulubassaray.com/

https://www.facebook.com/ulubassaray/

Tel: 0544 533 00 86